Scout

Number of items: 6

1929 Anglia, Jamboree, 19 db fotó, 4×6 és 6×5,5 cm
13979.

7 000 HUF
18,18
19,44
13980.

6 000 HUF
15,58
16,67
1933 gr. Teleki Pál Gödöllő cserkész Jamboree. Kétoldalas bronz plakett 16x11 cm
13981.

12 000 HUF
31,17
33,33
1933 Különpróbák. Ötven különpróba leírásával és jelvényeik rajzával. Cserkészszabályzatok 4. sz. Bp., 1933, Magyar Cserkészszövetség, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
13982.

1 400 HUF
3,64
3,89
14
Gyomlay László:Turáni vándorok. Bp., [1931], Eggenberger (Hollósy-ny.), 117 p. + 14 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, az utolsó lapok kijárnak.  A könyv magyar cserkészek keleti utazását (Bulgária, Törökország, Románia, Erdély) mutatja be.
13983.

1 800 HUF
4,68
Bartusz-Dobosi László: Szép vagy magyar tenger. 75 éve alakult a cserkészcsapat Siófokon. (1929-2004.) Vác, 2004, Kucsák-ny. Kiadói papírkötés, cserkészvezetőtől származó ajándékozási sorokkal. Megjelent 350 példányban.
13984.

Bartusz-Dobosi László: "Szép vagy magyar tenger." 75 éve alakult a cserkészcsapat Siófokon. (1929-2004.) Vác, 2004, Kucsák-ny. Kiadói papírkötés, cserkészvezetőtől származó ajándékozási sorokkal. Megjelent 350 példányban.

2 400 HUF
6,23
6,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.