Printed Materials

Number of items: 381

14456.

2 000 HUF
cca 1900 5 db díszes levélpapír, belőle 3 db megírt, közte litho
14457.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1900 Kutscher Szilveszter árjegyzék lószerszámveretékek és kellékek, hadifelszerelési alkatrészek, táska és bőröndveretek, kocsifénymázak és kocsilámpák, szíjgyártó- nyerges- és kárpitosműszerekről, félvászon sérült kötésben és alján foltos lapokkal
14458.

5 000 HUF
13
cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
14459.

2 400 HUF
cca 1900-1922 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, különféle méretben
14460.

1 200 HUF
9
1900 Magyarok Társas Kirándulása az 19000-ik évi Párisi Világkiállításra, 4p
14461.

4 000 HUF
cca 1900-1910 Villach und Umgebung, képes album, Verlag Würthle & Sohn Wien-Salzburg-München, sérült papírkötésben, 33x23 cm
14462.

1 000 HUF
cca 1900-1910 Album der Ostseebäder, képes album, Globus Verlag Berlin, félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, 34x27 cm
14463.

1 000 HUF
cca 1900-1910 The Catholic University of America, Washington D.C., angol nyelvű, képes ismertető füzet, kissé sérült, foltos papírkötésben
14464.

1 000 HUF
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapméret: 36x25 cm
14465.

3 000 HUF
16
14466.

4 000 HUF
1902 Karánsebes (Caransebe?,Karansebesch), Raport periodic despre cartile, ornatele si recvisitele bisericesci care se afla de venzare in Tipografia si Librari diesana din Caransebes. Editura Tipografiei si Librariei diecesane din Caransebes 1902. Anul IV. N. 4., román nyelvű árjegyzék, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált, 29 p.
14467.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: