Printed Materials Number of items: 381
2282329
14456
420
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
2665772
14457
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 5 db díszes levélpapír, belőle 3 db megírt, közte litho
2 600 HUF
2653521
14458
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Kutscher Szilveszter árjegyzék lószerszámveretékek és kellékek, hadifelszerelési alkatrészek, táska és bőröndveretek, kocsifénymázak és kocsilámpák, szíjgyártó- nyerges- és kárpitosműszerekről, félvászon sérült kötésben és alján foltos lapokkal
5 000 HUF
1689222
14459
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
2 400 HUF
2656264
14460
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1922 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, különféle méretben
1 200 HUF
2659629
14461
420
Printed Materials
Other collectibles
1900 Magyarok Társas Kirándulása az 19000-ik évi Párisi Világkiállításra, 4p
4 000 HUF
2660918
14462
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Villach und Umgebung, képes album, Verlag Würthle & Sohn Wien-Salzburg-München, sérült papírkötésben, 33x23 cm
1 000 HUF
2660928
14463
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Album der Ostseebäder, képes album, Globus Verlag Berlin, félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, 34x27 cm
1 000 HUF
2660868
14464
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 The Catholic University of America, Washington D.C., angol nyelvű, képes ismertető füzet, kissé sérült, foltos papírkötésben
1 000 HUF
2666203
14465
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapméret: 36x25 cm
3 000 HUF
2632873
14466
420
Printed Materials
Other collectibles
4 000 HUF
2660654
14467
420
3200
Printed Materials
Other collectibles
1902 Karánsebes (Caransebe?,Karansebesch), Raport periodic despre cartile, ornatele si recvisitele bisericesci care se afla de venzare in Tipografia si Librari diesana din Caransebes. Editura Tipografiei si Librariei diecesane din Caransebes 1902. Anul IV. N. 4., román nyelvű árjegyzék, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált, 29 p.
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: