14861. 420. Closed Online auction Posters
7 000 HUF
0 HUF
Marics Zoltán (1915-?): Hungary, idegenforgalmi plakátterv, akvarell, papír, kartonra ragasztva, jelzett, szép állapotban, 14,5×10,5 cm
Photo of the item taken by : ra