Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 20

1913 Ceglédi zeneiskola Liszt hangversenye reklám nyomtatvány 4 p.
14400.

4 000 HUF
10,39
11,11
Erdélyi Sándor: A Hegedű. Irodalom,történet, Nemessányi Sámuel,mesterek,árak,hegedűk,hegedűpiacok,értékelés Stradivaritól Nemessányiig. Tanulmányok a hegedűk Magyarországi történetéből a hegedűk magyarországi történetéből. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1995, [Dreskult.] Kiadói papírkötés.
14401.

5 000 HUF
12,99
13,89
Rátonyi Róbert: Operett. I. köt. Bp., 1984, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
14402.

3 000 HUF
7,79
8,33
Bródy János Majdnem Minden Szövege. I-II. füzet. Bp., 1986, Edito Musica. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. Mindkét füzet Bródy János által dedikált ill. aláírt!
14403.

3 000 HUF
7,79
8,33
1940-1943 A M. Kir. Operaház évkönyvei 1940-1941, 1942-1943. Bp., M. Kir. Operaház Igazgatósága. Papírkötések, jó állapotban.
14404.

1 800 HUF
4,68
Szőke Cecília: Philharmonia Hungarica 1957-2001. A magyar emigráns zenekar a Philharmonia Hungarica története interjúk és dokumentumok tükrében. Bp., 2006., Klasszikus és Jazz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
14405.

2 400 HUF
6,23
6,67
Kola József: Boldog ifjúság. Válogatott zenei gyöngyszemek harmonikára. Bp., 1943, Rózsavölgyi és Társa, 49 p. Kiadói illusztrált, spirálfűzéses papírkötés, kissé foltos borítóval.
14406.

1 800 HUF
4,68
Kottagyűjtemény: XIV-ik Nádor album, cca 1930 Korabeli, laza félvászon kötésben.
14407.

1 800 HUF
4,68
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
14408.

2 000 HUF
5,19
5,56
1925 A Zene. Tudományos és művészeti havi folyóirat. VII. évf. 1-6. sz., fél évfolyam. Benne érdekes írásokkal, fekete-fehér képekkel,közte Walter Rózsi operaénekesnő fotójával. Kissé kopott félvászon-kötésben
14409.

1 600 HUF
4,16
4,44
14410.

1 000 HUF
2,60
2,78
1959 G. Verdi: Requiem (Totenmesse). Klavierauszug herausgegeben von Kurt Soldan. Leipzig, C.F. Peters, (6)+144 p. Kottafüzet. Czanik Zsófia operaénekesnő, Forrai Miklós karmester, Szabó Miklós operaénekes és Komlóssy Erzsébet operaénekesnő autográf aláírásával. Kiadói papírkötés, sérült, kissé koszos boríóval.
14411.

1 600 HUF
4,16
4,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.