18 000 HUF
13
cca 1929 Szovjet kozák saska, a markolaton stilizált szovjet címerrel, jelzett, kis csorbákkal, a felületén sérülésnyomokkal, a markolatfej kissé laza, a tok sérült, javított, pengehossz: 80 cm, teljes kardhossz: 93,5 cm, tok hossz: 84 cm