Maps Number of items: 121
2666287
14174
420
Maps
Other collectibles
Sopron vármegye térképe, 1:350 000, kiadja: Kogutowicz és Tsa Magyar Földrajzi Intézete, szakadással, 27×37 cm
1 600 HUF
2635645
14175
420
Maps
Other collectibles
1980 Hárshegy, h&r: Lux Iván, 1 : 10.000, Magyar Tájékozódási Futó Szövetség (MN Térképészeti Intézet), 4000 pld., hajtva, 28,5x22 cm
1 000 HUF
2664103
14176
420
Maps
Other collectibles
cca 1930 Kárpátalja autós térképe borítóval 77x47 cm
1 800 HUF
2665863
14177
420
Maps
Other collectibles
1947 Magyarország útállapot térképe, 1:500 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 75×82 cm
1 600 HUF
2666793
14178
420
Maps
Other collectibles
cca 1920 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, ún. "Vörös térkép". Szerk.: Gróf Teleki Pál. 1: 1.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet. Magyar és angol nyelven. Hajtva, kis lapszéli szakadásokkal, 94,5x62,5 cm
9 000 HUF
2610228
14179
420
Maps
Other collectibles
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb szakadásokkal, az utolsó levél (áttekintőlap) elvált, 200x24 cm
2 000 HUF
2660111
14180
420
Maps
Other collectibles
1903 Landwehr-Territorial- und Landwehr-Ergänzungsbezirks-Einteilung, térkép, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 39,5×50 cm
2 000 HUF
2666310
14181
420
Maps
Other collectibles
cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 5.: a Duna a Budapest-Vác szakaszának térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, 42×192 cm
1 600 HUF
2666129
14182
420
Maps
Other collectibles
1955 Mapa Krajoznawcza Polski, 51×68 cm
1 600 HUF
2666235
14183
420
Maps
Other collectibles
1933 Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadásokkal, 88,5x68,5 cm
1 600 HUF
2659204
14184
420
Maps
Other collectibles
1914 Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1914, Hornyánszky-ny., 208 p. + 1 (kihajtható) t. Térképmelléklettel: Budapest övezeti beosztása, 1 : 25.000, 99x79,5 cm. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, foltos borítóval.
4 000 HUF
2665393
14185
420
Maps
Other collectibles
1927 Börzsönyi-hegység, Kirándulók Térképe 3. sz., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb szakadásokkal, 74×56 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035