Maps

Number of items: 121

1904 Szatmár vármegye térképe, 1:425 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., ragasztott, 25×34 cm
14150.

1 000 HUF
cca 1860 Heinrich Berghaus - Daniel Völter: Karl Friedrich Vollrath Hoffmans Die Erde und ihre Bewohner. Sechste, durchaus neu bearbeitete Auflage. Világatlasz 23 színes, kétoldalas térképpel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
14151.

cca 1860 Heinrich Berghaus - Daniel Völter: Karl Friedrich Vollrath Hoffman's 'Die Erde und ihre Bewohner'. Sechste, durchaus neu bearbeitete Auflage. Világatlasz 23 színes, kétoldalas térképpel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

5 000 HUF
1902 Budapest környékének térképe, 1 : 50.000, M. kir. állami ny., vászonra kasírozva, kissé foltos, 68x57 cm
14152.

2 000 HUF
10
1884 Alt Ofen (Budapest), Zone 15 Col. XX. / Budapest északi része és környékének térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, kartonált borítóval, szakadással, foltokkal, 56,5x43,5 cm
14153.

2 000 HUF
Torda-Aranyos vármegye térképe, 1:510 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 25×32 cm
14154.

1 600 HUF
Nagyszeben és környékének katonai térképe, Zone 22 Col. XXX., 1:75 000, vászontérkép, 38×53 cm
14155.

1 600 HUF
Budapest térképe tizennégy kerület, utcajegyzékkel és kerületi útmutatóval, 41×49 cm
14156.

1 600 HUF
1927 A Pilis- és Börzsöny-hegység turistatérképe, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, vászontérkép, 52,5×49 cm
14157.

1 600 HUF
1940 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 87x117 cm
14158.

4 000 HUF
1929 Debrecen térképe, kiadja Antalfy József, 49,5x34 cm
14159.

5 000 HUF
cca 1940 Kolozsvár térképe, hajtásoknál kis szakadások, 41x59 cm
14160.

5 000 HUF
1920 Debrecen belterületének térképe, ragasztásokkal, 59x47 cm
14161.

3 600 HUF
9,73
10,59
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF