12572.
420. Closed Online auction
Frames
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
8 db kisebb és közepes méretű fa képkeret, 22,5x17,2 és 40,2x30,2 cm közötti belső méretben. Kopásokkal, koruknak megfelelő sérülésekkel.