Antique

Number of items: 81

Jelzés nélkül: festett üveg ikon, sérült fakeretben, 38x28 cm
11769.

4 000 HUF
Cca. 1920-1930 Emlékalbum. Versekkel, aforizmákkal, kézzel írt, hímzett selyem, sérült kötésben. Aranyozott szélű lapokkal. Első oldalon: Dr. Robelly Tiborné név.
11770.

5 000 HUF
Kalapos szerszámok, sablonok, 1930 körül, korának megfelelő állapotban.
11771.

3 000 HUF
11
Régi kovácsoltvas ostyasütő, 1920 körül, h: 48 cm
11772.

3 000 HUF
Shefiield art deco tálca, jelzett, apró kopásokkal. d: 25 cm
11773.

8 000 HUF
11
2 db népi hímzett kép, üvegezett keretben, 21x26 cm
11774.

4 000 HUF
Régi kerámia pipa, faragott szárral, sérülésekkel. h: 41 cm
11775.

3 000 HUF
Virágmintás és pagoda zománcozott réz váza, jó állapotban, m: 18 cm
11776.

6 000 HUF
M&Co jelzésű historizáló füles kínáló, üvegbetét nélkül, kopott, m:32, d: 23 cm
11777.

6 000 HUF
Jelzett (Sz) Virág tűzzomác, réz lemez, keretben, d: 10 cm
11778.

3 800 HUF
10,27
11,18
1900 körül, Jézus, Mária, régi papírmasé, sérült, 58x34cm
11779.

1 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (FP monogram?): Erdélyi üvegikon. Kézzel festett. 30x21 cm. Fakeretben.
11780.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF