Advertisement

Number of items: 235

Plakát vagy reklámgrafika terv, Nagy-Magyarország térképpel, gyümölcsökkel, kancsóval, 1930-40 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 12×18,5 cm
13905.

5 500 HUF
14,86
16,18
cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm
13906.

7 000 HUF
18,92
20,59
Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm
13907.

1 400 HUF
Mindenki csodálja, reklámgrafika vagy plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 21×28 cm
13908.

2 800 HUF
7,57
8,24
Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm
13909.

4 200 HUF
11,35
12,35
13910.

4 200 HUF
11,35
12,35
13911.

4 000 HUF
cca 1910-1920 Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István tápszerművek Rt. fémdoboz, kopott. m: 14 cm
13912.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1900-1920 Ateliers Briffault G. Drouet Paris, 3 db régi, gáztüzelésű sütőket bemutató képes reklámnyomtatvány, kissé foltos, 27x21 cm
13913.

1 400 HUF
Suchard chocolat, régi reklám modern reprintje. Papír teteje kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 32x24 cm
13914.

3 000 HUF
Esso kenőanyagok, műanyag reklámtábla, kissé foltos, 62x62 cm
13915.

3 000 HUF
1934 Vértes és Dóra Reszelőgyár 1934-es naptára, hajtott, szakadt, Bp., Brust-ny., 63x47 cm
13916.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF