https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Advertisement Number of items: 235
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2565932
13905
420
0
5500
Advertisement
Other collectibles
Plakát vagy reklámgrafika terv, Nagy-Magyarország térképpel, gyümölcsökkel, kancsóval, 1930-40 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 12×18,5 cm
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
2513787
13906
420
0
7000
Advertisement
Other collectibles
cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm
Starting price:
7 000 HUF
2526467
13907
420
0
1400
Advertisement
Other collectibles
Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2565942
13908
420
0
2800
Advertisement
Other collectibles
Mindenki csodálja, reklámgrafika vagy plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 21×28 cm
Starting price:
2 800 HUF
2517447
13909
420
0
4200
Advertisement
Other collectibles
Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm
Starting price:
4 200 HUF
2532616
13910
420
0
4200
Advertisement
Other collectibles
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
2532623
13911
420
0
4000
Advertisement
Other collectibles
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2633122
13912
420
0
3800
Advertisement
Other collectibles
cca 1910-1920 Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István tápszerművek Rt. fémdoboz, kopott. m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
2624608
13913
420
0
1400
Advertisement
Other collectibles
cca 1900-1920 Ateliers Briffault G. Drouet Paris, 3 db régi, gáztüzelésű sütőket bemutató képes reklámnyomtatvány, kissé foltos, 27x21 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2588953
13914
420
0
3000
Advertisement
Other collectibles
Suchard chocolat, régi reklám modern reprintje. Papír teteje kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 32x24 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2659319
13915
420
0
3000
Advertisement
Other collectibles
Esso kenőanyagok, műanyag reklámtábla, kissé foltos, 62x62 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2618635
13916
420
0
1000
Advertisement
Other collectibles
1934 Vértes és Dóra Reszelőgyár 1934-es naptára, hajtott, szakadt, Bp., Brust-ny., 63x47 cm
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment