Advertisement

Number of items: 235

Jelzés nélkül: Mauthner pavilon terv, Budapesti Nemzetközi Vásár, 1934. Vegyes technika, papír. Sérülésekkel, sarokhiánnyal, 31x25 cm
13941.

3 000 HUF
29
Horák József (1912-?): Orion pavilon terv (Budapesti Nemzetközi Vásár), 1936. Vegyes technika, karton, 34,5x19 cm
13942.

4 000 HUF
17
Nagy László Lázár (1935-2019): 4 db Caola-Barbon reklám terv. Vegyes technika, kollázs, jelzés nélkül. 27x19 cm körüli méretben.
13943.

6 000 HUF
Galambos Margit (?-?): ÉBÉTÉ málnaszörp, Engl Bernát és Társa R.t, Budapest. Art deco italcímke terv, 1924. Tempera, ceruza, papír, papírra kasírozva. Jelzett. 10x15 cm.
13944.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1910-1920 Stühmer Frigyes Bp., gőz-csokoládé és czukoráru gyár reklám. Színes litográfia, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis sarokhiánnyal, 22x15 cm
13945.

10 000 HUF
27,03
29,41
1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungária-ny., 943 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott egészvászon-kötésben.
13946.

4 800 HUF
12,97
14,12
17
cca 1940 Dán Sándor gyümölcs-zöldség konzerv címke, 31x9 cm
13947.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF