11219. 419. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
70 000 HUF
0 HUF
Zsolnay vastag tollazott étkészlet, teás készlet, mokkás készlet, pótlás van benne ezért van ami kevésbé aranyozott vagy más forma és jelzés, hiányos, jelzett, kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras