30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm