10456.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm