10599.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (Benyovszky?) jelzéssel, feltehetően Benyovszky István alkotása: Katonák. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 16,5x19,5 cm