10432.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm