Ex libris - small-graphics

Number of items: 15

5 db vegyes ex libris és kisgrafika tétel, közte jelzettek, 10x10,5 és 17x13 cm közti méretben
10733.

1 400 HUF
3,64
3,89
Szent Filoména, rézkarc, papír, jelzés nélkül, régi után készült modern metszet, 13x9 cm
10734.

1 000 HUF
2,60
2,78
10735.

3 000 HUF
7,79
8,33
Szücs, Pál (1906-1969) : BUÉK 1937 Schäffer Andor. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15x9,5 cm
10736.

2 000 HUF
5,19
5,56
Merényi Rudolf (1893-1957): Boldog Új Évet kíván Merényi Rudolf (erotiksu kisgrafika), 1928. Rézkarc, karton, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm, sarkaiban kissé sérült.
10737.

2 600 HUF
6,75
7,22
Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, judaika) Vegyes technika, vegyes méret (Bordás Ferenc, Tempinszky István, Fritz Kühn, Toncz Tibor, Radványi Román Károly, Vadász Endre).
10738.

2 800 HUF
7,27
7,78
Csutak Levente (1940-): Ex libris József Attila. Klisé, papír, 14,5x10,5 cm
10739.

1 000 HUF
2,60
2,78
10740.

800 HUF
2,08
2,22
10741.

1 000 HUF
2,60
2,78
10742.

800 HUF
2,08
2,22
Fery Antal (1908-1994): 50 éves a Miskolci Deszkatemplom, 1988. Linómetszet, papír, 15x10,5 cm
10743.

1 000 HUF
2,60
2,78
10744.

1 000 HUF
2,60
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.