Lengyelország DN "Bronisław Gembarzewski, a Lengyel Katonai Múzeum alapítója" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-
Poland ND "Bronisław Gembarzewski, founder of the Polish Military Museum" two-sided Br medallion (70mm) C:AU
NDK ~1970. "Osztályfeladatunkat mindenkor teljesítjük" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (60mm) T:2
GDR ~1970. "We fulfill our class assignment at all times" two-sided, silvered metal medallion in original case (60mm) C:XF
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph.
Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba
Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
6db-os kitüntetés tétel, közte 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzá illő mellszalaggal (2x) + "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalagon + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem (Der Tapferkeit)" Br kitüntetés mellszalagon + 1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" "Pro Deo et Patria (Az Istenért és a Hazáért) 1914-1918" ezüstözött, jelzett Br emlékérem mellszalagon + 1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 ph, patina
6pcs of military decorations, in it Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with not original ribbon (2x) + "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon + 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" Br decoration with original ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" "Pro Deo et Patria (For God and Homeland) 1914-1918" silver-plated, marked Br commemorative medallion with ribbon + 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" Br decoration with ribbon C:AU,XF edge error, patina
NMK 249,250,137,418,427