1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina
Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina
NMK 320.
1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott Br kitüntetés eredeti, kissé foszló mellszalagon, beütések nélkül, szagittális füllel, adományozotti hagyatékból (eredeti, viseleti példány?) T:2 patina
Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" contemporary (WWI) cast, gilt Br decoration in original, slightly damaged ribbon, without marks, with sagittal ear, from the legacy of an awarded person (original, wearable piece?) C:XF patina
NMK 296.var
1918. "Sebesültek Érme" Br kitüntetés, peremén "WA 918" jelzéssel, nem saját mellszalagon Szign.:R. Placht (38mm) T:2- patina
Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Br decoration, with "WA 918" mark on the edge, on not original ribbon. Sign.:R. Placht (38mm) C:VF patina
NMK 328.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott ezüstözés
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration with ribbon C:XF worn silver-plating
NMK 418.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés szalag nélkül (40mm) T:2 patina, kopott ezüstözés
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration without ribbon (40mm) C:XF patina, worn silver-plating
NMK 418.
1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" bronze decoration, with original ribbon C:AU,XF
NMK 389.
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül (2x) T:3
NMK 436., 439.