19139.
419. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g