15037.
419. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. Falk Zsigmond: Oroszország. Úti vázlatok. Bp., 1898, Kilián Frigyes (Pesti könyvny.), 1 t. + (2)+146+(3) p. + 15 t. (1 kihajtható). ElsÅ‘ kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült borÃtóval.