15604.
419. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés