Books: Religion

Number of items: 53

Beer-Polcz-Sajgó: Élet, hit lélek. Bp, 2007: Éghajlat. Kiadói papírkötésben.
17319.

900 HUF
2,43
2,65
Istennek nagyságos dolgai. Prédikációk a kolozsvári református theologiai fakultás 1929/30. tanévi akadémiai istentiszteleteiről. Kolozsvár, 1930, Minerva. Félvászon kötésben
17320.

1 200 HUF
Ilosvai (Kollár) Vilmos: Az EGY-ISTEN szentháromságának fogalma fejlődéstörténeti és ismerettani szempontból. Bp., 1905., Várnai F.,55+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadt, foltos borítóval.
17321.

1 400 HUF
Müller Lajos S. J.: Az első parancs; A második parancs; A harmadik parancs. (3 kötet). Keresztény Kis Könyvtár. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 67 p., 63 p., 60 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
17322.

1 200 HUF
Mackintosh C.H.: Elmélkedések Mózes Harmadik könyve felett, fordította: Dr. Kádár Imre, Bp., é.n., Dr. Kiss Ferenc, félvászon kötésben
17323.

1 000 HUF
Joseph J. Carr: A megtört kereszt. Ford.: Vékey Ádám, Dezsényi István. Bp., 1993., Hit Gyülekezete. Kiadói kartonált papírkötés
17324.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Rapcsányi J. Jenő: Út a kegyelem templomáig. A szegedi ág. hitv. evang. egyházközség története. Bp., 1943, Szerzői kiadás, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kissé kopott kiadói papírkötésben
17325.

1 000 HUF
Péchy László: Rejtett tanítások a Bibliában. Bp., é.n., Bethlen Gábor Irodami és Nyomdai Rt., kiadói papírkötésben, hiányzó belső borítóval
17326.

1 000 HUF
Farkas Gejza: Dr. Luther Márton életrajz az evangyélmi nép számára. Nagyszombat, 1889, a szerző kiadása, későbbi félvászon kötésben
17327.

1 200 HUF
Payr Sándor: Cordatus Konrád budai pap, Luther jó barátja. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 5. Bp., 1928, Luther-Társaság, kiadói papírkötésben
17328.

1 000 HUF
Soren Kierkegaard: Isten változatlansága. fordította: Dr. Szeberényi Lajos Zs. Békéscsaba, 1929, Ev. Egyházi Könyvkereskedés, kiadói papírkötésben
17329.

1 000 HUF
Luther Márton önmagáról. Német és latin forrásmunkákból fordította és összeállította: Virág Jenő. Bp., 1937, Országos Luther Szövetség. Kissé kopott kiadói papírkötésben
17330.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF