Books: Religion

Number of items: 53

17307.

1 600 HUF
Vegyes hitvita tétel, 3 db:   Fabiny Tibor-Hafenscher Károly: Négyszázotven éves az Ágostai Hivallás. Bp., 1980., Magyarországi Evangélikus Egyház Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.;   A heidelbergi káté. Bp.,2019,Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói papírkötés.;   Pázmány Péter egy tudakozó prédikátor nevével íratott öt levél. (1613.) Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Bitskey István. Bp., 1984., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17308.

2 000 HUF
17309.

1 000 HUF
17310.

1 000 HUF
Karssen, Gien: Nők a Bibliában. Bp., 1993, Evangéliumi Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
17311.

1 200 HUF
Kreuzwieser, J.: Mindszenty. Held oder Verbrecher? Linz, 1949, Katholische Schriftenmission, 32 p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17312.

2 000 HUF
17313.

1 600 HUF
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
17314.

1 400 HUF
Túróczy Zoltán: ...és hivják nevét: csodálatosnak Győr, 1937, Baross Nyomda, félvászon kötésben
17315.

Túróczy Zoltán: "...és hivják nevét: csodálatosnak" Győr, 1937, Baross Nyomda, félvászon kötésben

1 200 HUF
Dr. Hergenrőther József: A katholikus egyház és keresztény állam. II. kötet, Bp., 1875, Kiadja a pesti növendékpapság, Kiadói egészvászon kötésben.
17316.

1 200 HUF
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárain kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynehány imádsággal együtt. Bp., 1912., Hornyánszky Viktor, 404 p. Korabeli bársony-kötés, bakelit kötéstáblákkal, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán csont díszítéssel, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, bejegyzésekkel.
17317.

1 400 HUF
17318.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF