17247.
419. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 400 HUF
Vezérfonal művezetőhelyettesek és csoportvezetők, valamint mozdonyvezető tanoncok műhelyi kiképzéséhez. VI-X. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Jegyzet, kézirat gyanánt. Bp., 1942, MÁV Igazgatósága. Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, egy hiányos lappal.