Hernádi Gyula: Az ég bútorai. Válogatott elbeszélések. Bp., 1976, Szép... https://www.darabanth.com/en/online-auction/419/categories~Books/Books-Other-rarities~1000022/Hernadi-Gyula-Az-eg-butorai-Valogatott-elbeszelesek-Bp-1976-Szepirodalmi-Konyvkiado-~II2643750
2643750
17585
419
Other collectibles
2 000 HUF
Description: Hernádi Gyula: Az ég bútorai. Válogatott elbeszélések. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó, 524 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035