1 000 HUF
Az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Tennyson - Swinburne; Byron - Keats; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Shelley; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kötet kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói karton dísztokban.