17153.
419. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Vásárhelyi István: A kétéltűek és hüllők hasznáról, káráról. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó, 219+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 1700 példányban