17160.
419. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.