6 000 HUF
Id. Görgey István: 1848 és 1849-ből. Élmények és benyomások. Okiratok és ezek magyarázata. Tanulmányok és történelmi kritika. Harmadik kötet. Bp.,1888, Franklin, XII+732+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, tollas aláhúzásokkal.