5 000 HUF
Entz Géza 3 db tanulmánya: Az erdélyi műtörténetírás kérdéseihez; Kolozsvár környéki kőfaragó műhely a XIII. században. Erdélyi Tudományos Intézet. Kolozsvár, 1945-1946, Minerva. Kiadói papírkötés, helyenként kis szakadásokkal, foltokkal, az egyik sérült, ragasztott borítóval. + A középkori székely művészet kérdései. Erdélyi Tudományos Füzetek 162. sz. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, az egyik sarkánál foltos borítóval és lapokkal.