11764.
419. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.