11307. 418. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
0 HUF
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras