Photo

Number of items: 505

Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13403.

4 000 HUF
10,39
11,11
cca 1980 8 db MTI sajtófotó sporttal labdarúgással, tornával kapcsolatban 21x24 cm
13404.

4 000 HUF
10,39
11,11
7 db keményhátú + 4 db egyéb fotó, benne érdekes, feliratozottak is
13405.

3 000 HUF
7,79
8,33
cca 1900-1915 össz. 5 db nagyméretű csoportkép/tablófotó. 2 db militária témájú: Egyik Stern M. és Fia, erősen foltos; másik 1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép. További 3 db: Kozics/Pozsony, Szilárd Tódor,/Pozsony, és ismeretlen műteremből. Mind kartonon, részben sérült. 16x29,5 és 23,5x29,5 cm közötti méretekben
13406.

2 000 HUF
5,19
5,56
1927 Vasas alsófokú Dr. Szentirmay Szeminárium hallgatói 1926-1927, kartonra kasírozott fotó, 18,5×30 cm
13407.

1 600 HUF
4,16
4,44
Gyermekek, játékokkal 3 db nagyobb 31x24 cm
13408.

1 200 HUF
3,12
3,33
24 db amatőr, színes művészfotó. Magyar és külföldi városképek, természetfotók, stb 20x30 cm
13409.

2 000 HUF
5,19
5,56
cca 1900-1910 Díszes ruhájú előkelő, kitüntetésekkel, nemzeti kiscímeres bottal, keményhátú fotó, sérült kartonnal, 17x12 cm
13410.

5 000 HUF
12,99
13,89
1920 Fliesz: Tűzoltó egységet ábrázoló fotó, kartonra ragasztva. 19x26 cm
13411.

1 000 HUF
2,60
2,78
13412.

1 600 HUF
4,16
4,44
13413.

1 600 HUF
4,16
4,44
13414.

2 400 HUF
6,23
6,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.