Tétel

Catalogue number:

13406.
418. Closed Online auction
Photo

2 000 HUF
5,13 EUR, 5,26 USD

Description:

cca 1900-1915 össz. 5 db nagyméretű csoportkép/tablófotó. 2 db militária témájú: Egyik Stern M. és Fia, erősen foltos; másik 1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép. További 3 db: Kozics/Pozsony, Szilárd Tódor,/Pozsony, és ismeretlen műteremből. Mind kartonon, részben sérült. 16x29,5 és 23,5x29,5 cm közötti méretekben

Share:

Photo of the item taken by : pk

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.