10284. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Nemes Tibor (1955- ): Tenger. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 50×60 cm
Photo of the item taken by : pk