5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dávid Kiss Mária (1930-2002): Nárcisz (Osterglocke). Fametszet, papír, jelzett, számozott (2/5). üvegezett fakeretben, 31,5×36,5 cm