10603.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halasi szélmalom. Linómetszet, papír, jelzett, sérült, foltos, kartonra kasírozva, 29×41 cm