10537.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Ligeti V jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 60,5×50,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.