10460.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: Bibliai jelenet. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm