10731.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Alpesi tópart. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 22x30 cm