10526.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Berkes Gyula 945 jelzéssel: Téli házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 29x42 cm