10541.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Bereczky Vilmos jelzéssel: Balatoni tájkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 16x19,5 cm