10579.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Balla Béla jelzéssel: Rőzsegordó. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 49,5x59,5 cm