10817.
418. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Boromisza Tibor (1880-1960): Csikós. Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 8,5x7 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!