Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

1988. A Magyar Népköztársaság Bajnoka 16db kétoldalas aranyozott fém díjérem, 16 klf hátoldallal, klf sportágakkal T:1-,2
31274.

1988. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka" 16db kétoldalas aranyozott fém díjérem, 16 klf hátoldallal, klf sportágakkal T:1-,2

1 000 HUF
1989. 20 éves az MNB és az ÖNB sportkapcsolata magyar és német nyelvű, kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (37mm/0.900/27,71g) T:1 (eredetileg PP) patina
31275.

1989. "20 éves az MNB és az ÖNB sportkapcsolata" magyar és német nyelvű, kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (37mm/0.900/27,71g) T:1 (eredetileg PP) patina

7 000 HUF
18,92
20,59
1989. Hungarian Youth Table Tennis World Festival (Magyar Ifjúsági Asztalitenisz Világfesztivál) kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán az 1999-ben leégett Budapest Sportcsarnokkal (60mm) T:1-,2
31276.

1989. "Hungarian Youth Table Tennis World Festival (Magyar Ifjúsági Asztalitenisz Világfesztivál)" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán az 1999-ben leégett Budapest Sportcsarnokkal (60mm) T:1-,2

1 000 HUF
2004. Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1-
31277.

1 200 HUF
Vegyes 54db-os sport díj- és emlékérem tétel az 1920-1940 közötti időszakból, vegyesen füllel illetve nélküle, festett fa dobozkában T:vegyes
31279.

8 000 HUF
DN DIÁK SZÖVETSÉG labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2-
31280.

3 800 HUF
10,27
11,18
DN SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2
31281.

3 600 HUF
9,73
10,59
7xklf sport díjérem-tétel, közte 1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis Br díjérem (35mm) T:2-3
31282.

7xklf sport díjérem-tétel, közte 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" Br díjérem (35mm) T:2-3

1 000 HUF
9 db zománcozott, fém sport díjérem, előlapján különböző sportágakat ábrázolva (közte: teke, magasugrás, távolugrás), hátoldalukon Ludvig gyártójellel, füllel, egy részük gravírozva T:2 közte zománchiba, patina
31283.

9 db zománcozott, fém sport díjérem, előlapján különböző sportágakat ábrázolva (közte: teke, magasugrás, távolugrás), hátoldalukon "Ludvig" gyártójellel, füllel, egy részük gravírozva T:2 közte zománchiba, patina

7 000 HUF
18,92
20,59
DN 10db fém, atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva (10xklf) T:2,2- patina, ph
31284.

8 500 HUF
22,97
62db-os sport díjéremtétel, főleg az 1950-1960-as évekből (ebből 21db mellszalagon), klf sportok (kosárlabda, atlétika, sakk, futás, asztalitenisz, lövészet, súlyemelés, evezés, labdarúgás, stb.). Közte 3db Vörös Meteor, 2db Dózsa SE, illetve 2db külföldi T:2-3
31285.

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2002. Salt Lake City (11xklf) jelvény az Olimpiai hivatalos szponzorainak (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic...stb.) logóival, üvegezett fa díszdobozban T:1 USA 2002. Salt Lake City (11xdiff) badges with the official sponsor logos (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic, etc.) of the Olympic Games in glasstop wooden case C:UNC
31286.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF