Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

Anglia 2004. Emile Heskey - Csatár / 2004 - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye Ni labdarúgó emlékérem (27mm) T:1- England 2004. Emile Heskey - Striker / 1998 The Official England Squad Medal Collection soccer commemorative medallion Ni football medallion (27mm) C:AU
31287.

500 HUF
1,35
1,47
Ausztria 1953. X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953 aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953 gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
31288.

500 HUF
1,35
1,47
Ausztria 1980. Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31289.

300 HUF
0,81
0,88
Ausztria 1986. A lövészet állami bajnokának Graz Város Sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1986. Dem Staatsmeister 1986 im Schiesssport Dr. Willi Schrempf gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31290.

300 HUF
0,81
0,88
Finnország 1943. Finn Tornaszövetség/ Megemlékezés a finn-magyar válogatott mérkőzésről 1943 kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem, peremén Veljekset Sundqvist gyártói jelzéssel (50mm) T:1- patina, kissé kopott ezüstözés Finland 1943. Finnish Gymnastics Association / Commemoration of the Finnish-Hungarian National Team Match two-sided, silver-plated Br sport commemorative medallion, with Veljekset Sundqvist makers mark on edge (50mm) C:AU patina, slightly worn silver plating
31291.

2 400 HUF
Olaszország 1990. Napoli Olaszország bajnoka 1989-1990 kétoldalas, részben festett, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Az SSC Napoli 1984 és 1991 közötti aranykorszakának mementója. A klub leigazolta Diego Maradonát, avagy az Isteni Diegot is, majd 1986-ban Olasz Kupát, 1987-ben és 1990-ben pedig bajnokságot nyert. T:1 Italy 1990. Napoli Campione dItalia 1989-1990 two-sided, partially painnted, hallmarked Ag medallion in original case. Sign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Memento of the SSC Napolis Golden Age between 1984 and 1991, where Diego Maradona also played. C:UNC
31292.

Olaszország 1990. "Napoli Olaszország bajnoka 1989-1990" kétoldalas, részben festett, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Az SSC Napoli 1984 és 1991 közötti aranykorszakának mementója. A klub leigazolta Diego Maradonát, avagy az "Isteni Diegot" is, majd 1986-ban Olasz Kupát, 1987-ben és 1990-ben pedig bajnokságot nyert. T:1 Italy 1990. "Napoli Campione d'Italia 1989-1990" two-sided, partially painnted, hallmarked Ag medallion in original case. Sign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Memento of the SSC Napoli's Golden Age between 1984 and 1991, where Diego Maradona also played. C:UNC

7 000 HUF
18,92
20,59
Nagy-Britannia 1955. Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
31293.

9 000 HUF
24,32
26,47
Nagy-Britannia / Anglia 2004. Az angol labdarúgó-válogatott hivatalos éremgyűjteménye kétoldalas Ni érmek az angol játékosok arcképével, hivatalos albumban (28db, 24xklf, teljes szett) T:1-2 United Kingdom / England 2004. Official England squad medal collection two-sided Ni medals with portrait of the English players (28pcs, 24xdiff, full set) C:UNC-XF
31294.

10 000 HUF
27,03
29,41
Német Harmadik Birodalom 1930-1940. Friedrich Ludwig Jahn - A torna szolgálatában tanúsított hűségért - Drezdai Általános Gimnasztikai Klub (alapítva:1844) egyoldalas Br emlékplakett, gravírozva, jelvénnyel, eredeti díszdobozában (73x48mm) T:1- patina German Third Reich 1930-1940. Friedrich Ludwig Jahn - For Loyalty to the Gymnastics - Dresden General Gymnastics Club (founded: 1844) one-sided Br commemorative plaque, engraved, with badge, in its original hardcase (73x48mm) C:AU patina
31295.

Német Harmadik Birodalom 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - A torna szolgálatában tanúsított hűségért - Drezdai Általános Gimnasztikai Klub (alapítva:1844)" egyoldalas Br emlékplakett, gravírozva, jelvénnyel, eredeti díszdobozában (73x48mm) T:1- patina German Third Reich 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - For Loyalty to the Gymnastics - Dresden General Gymnastics Club (founded: 1844)" one-sided Br commemorative plaque, engraved, with badge, in it's original hardcase (73x48mm) C:AU patina

5 500 HUF
14,86
16,18
NDK ~1970. BSG Motor Ost Zella-Mehlis kétoldalas Al díjérem, rajta rögzítve Zella-Mehlis zománcozott címere (50mm) T:2 GDR ~1970. BSG Motor Ost Zella-Mehlis two-sided Al prize medal, with Zella-Mehlis enamelled coat of arms (50mm) C:XF
31296.

NDK ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" kétoldalas Al díjérem, rajta rögzítve Zella-Mehlis zománcozott címere (50mm) T:2 GDR ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" two-sided Al prize medal, with Zella-Mehlis enamelled coat of arms (50mm) C:XF

500 HUF
1,35
1,47
NSZK 1976. Kompanie 1 aranyozott, ezüstözött fém lövész díjérem (67x51mm) T:2- FRG 1976. Kompanie 1 gilt, silver plated metal shooter badge (67x51mm) C:VF
31297.

NSZK 1976. "Kompanie 1" aranyozott, ezüstözött fém lövész díjérem (67x51mm) T:2- FRG 1976. "Kompanie 1" gilt, silver plated metal shooter badge (67x51mm) C:VF

1 600 HUF
NSZK 1983. Komp. I műgyantás, ezüstözött fém lövész díjérem (76x65mm) T:2 FRG 1983. Komp. I resined, silver plated metal shooter badge (76x65mm) C:XF
31298.

NSZK 1983. "Komp. I" műgyantás, ezüstözött fém lövész díjérem (76x65mm) T:2 FRG 1983. "Komp. I" resined, silver plated metal shooter badge (76x65mm) C:XF

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF