Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 297

Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP patina
30867.

11 000 HUF
29,73
32,35
Boros Tibor (1945-) DN Kun Béla 1886-1939 egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1
30868.

Boros Tibor (1945-) DN "Kun Béla 1886-1939" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1

4 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1979. Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979 kétoldalas, öntött bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1- / Hungary 1979. Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979 double-sided, cast bronze commemorative medallion in display case (70mm) C:AU
30869.

Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1- / Hungary 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" double-sided, cast bronze commemorative medallion in display case (70mm) C:AU

6 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967 bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SG6
30870.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG6

1 400 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1- / Hungary 1988. Library of the Hungarian Academy of Sciences double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU
30871.

Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1- / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU

7 000 HUF
18,92
20,59
Búza Barna (1910-2010) ~1975. Béke - Barátság egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült
30872.

Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült

3 200 HUF
8,65
9,41
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor és Itt az idő most vagy soha! öntött bronz plakett pár eredeti, sérült díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2
30873.

6 000 HUF
Czinder Antal (1937-) 1989. Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj kétoldalas, öntött bronz díjérem, eredeti foltos dísztokban (97mm) T:1- / Hungary 1989. Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj Trasnlators Award, double-sided, cast bronze award medallion in original spotted case. Sign.: Antal Czinder (97mm) C:AU
30874.

Czinder Antal (1937-) 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" kétoldalas, öntött bronz díjérem, eredeti foltos dísztokban (97mm) T:1- / Hungary 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" Trasnlator's Award, double-sided, cast bronze award medallion in original spotted case. Sign.: Antal Czinder (97mm) C:AU

16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
30875.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1

3 000 HUF
14
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30876.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26

1 400 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU
30877.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU

1 200 HUF
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem plombált, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo BP12
30878.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF