Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 297

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. SZOT Díj 1972 kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1
30831.

5 000 HUF
30832.

5 000 HUF
30833.

3 600 HUF
9,73
10,59
Asszonyi Tamás (1942-) DN JP AT Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-
30834.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "JP AT" Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-

1 400 HUF
Bartos Endre (1930-2006) 1985. Dr. Bitó István 1928-1985 egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-
30835.

3 600 HUF
9,73
10,59
30836.

6 500 HUF
17,57
19,12
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.
30837.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.

11 000 HUF
29,73
32,35
30838.

8 000 HUF
Blaskó János (1945-) 1985. Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30839.

Blaskó János (1945-) 1985. "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 200 HUF
13
30840.

2 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1985. Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30841.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa" Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
30842.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF