Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 297

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Magyar Állami Földtani Intézet Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-
30951.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-

6 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1-
30952.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. "Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1-

9 000 HUF
24,32
26,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971 two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error
30953.

5 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) DN Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1-
30954.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1-

6 000 HUF
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. Kulich Gyula öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
30955.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1

7 500 HUF
20,27
22,06
Németh Mihály (1926-) 1975. Nádasdy Tamás 1498-1526 Br emlékérem (108mm) T:1
30956.

Németh Mihály (1926-) 1975. "Nádasdy Tamás 1498-1526" Br emlékérem (108mm) T:1

10 000 HUF
27,03
29,41
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára bronz emlékérem T:1- Adamo KE38
30957.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" bronz emlékérem T:1- Adamo KE38

4 000 HUF
Pócsik István (1933-) 1987. A December 4 Drótművek 75 éves / 1921-1987 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30958.

Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1979. 1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-
30959.

3 400 HUF
9,19
10,00
Rajki László (1939- ) 1985. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina
30960.

3 400 HUF
9,19
10,00
Rajki László (1939-) DN Sinka István 1897-1969 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
30961.

3 600 HUF
9,73
10,59
Rácz Edit (1936-) 1973. Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések
30962.

Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF